Wyposażenie

Prezentowany apartament nieprzypadkowo nosi nazwę historyczną - ”Apartament Cesarski”. Jego wnętrze inspirowane dekoracyjnymi akcentami wiedeńskiej secesji oraz zachowanie pierwotnego sufitu przenoszą obecnych do czasów świetności Monarchii Habsburskiej. Uwodzicielski klimat inspirowany „złotem Klimta” przenika ten apartament w wielu detalach.

MOTYW PRZEWODNIMottem przewodnim projektu apartamentu stał się Gustav Klimt – jego twórczość, Wiedeńskie Fryzy Alegoryczne z Muzeum Sztuki Stosowanej.

SYPIALNIASypialnie ukrywają przeszklone drzwi – trzy metry wysokie i ponad dwa szerokie. To szklana ściana z elementem piaskowanych detali inspirowanych twórczością Klimta. Szkło też zyskało detale „złota Klimtowskiego”. Gdy drzwi sypialni są otwarte w apartamencie otwiera się ściana okien. Przestrzeń odpoczynku przenika się z przestrzenią pokoju dziennego – dając tym fantastyczne warunki do wypoczynku, relaksu, do bycia razem.

KUCHNIAKuchnia w tym 60 metrowym apartamencie stała się ważnym elementem wnętrza. Założenie wykorzystania całej wysokości apartamentu stało się bardzo dobrym rozwiązaniem funkcjonalnym.

OŚWIETLENIEOświetlenie to bardzo ważny element tego projektu. Funkcjonalność i dekoracja w oświetleniu – to stałe elementy bez których nie może zakończyć się żaden projekt. Oświetlenie apartamentu jest zaplanowane w sposób bardzo zróżnicowany. Funkcja to podstawowe założenie. Spędzamy czas w bardzo różny sposób, od projektu oświetlenia wnętrza wymagamy tego że dostosuje się do nastroju.

POKÓJ DZIENNYPrzestrzeń kuchni przenika się z przestrzenią pokoju dziennego – dając tym fantastyczne warunki do wypoczynku, relaksu, do bycia razem.

TOALETAToaleta ukryta jest w niewielkiej przestrzeni, jednak lustra które odbijają się w lustrach powodują, że nie jest taka niewielka jak rzut podłogi pokazuje. Dodatkowo lustra ukrywają schowki, które zostały odkryte podczas prac w niewiarygodnie grubych ścianach.

ŁAZIENKAŁazienka apartamentu z założenia jest kontynuacją całego projektu czyli inspirowana złotem Klimta: proste płaszczyzny płytki 100×300 cm w strukturze i kolorze płatków złota, szkło lakobel w pastelowym odcieniu naklejone na ścianie. Całość dopełnia oświetlenie - połyskliwe kryształki zamknięte w kule. Duch wiedeńskiej secesji unosi się w powietrzu...

http://krolikowska.com.pl//

W skład wyposażenia Apartamentu wchodzą:
- 2x tv
- komplet wyposażenia kuchni
- sztućce i zastawa
- płyta grzewcza i czajnik
- lodówka
- zmywarka
- kuchenka mikrofalowa